Spektakle iluzji

Spektakle iluzji

Tworzymy pełne emocji unikatowe spektakle iluzji zapadające w pamięć.

ZAPEWNIAMY

  • Widowiska pełne iluzji i niesamowitych efektów
  • Interaktywną rozrywkę
  • Pełnowymiarowe spektakle trwające ponad godzinę
  • Kilka spektakli tematycznych do wyboru
Spektakl iluzji kreators
Spektakl iluzji Sztukmistrz

SZTUKMISTRZ

Spektakl przeniesie Cię w tajemniczy i niesamowity świat wielkich mistrzów magii, którzy zrewolucjonizowali iluzje i uformowali ją taką, jaką znamy ją do dziś. Poznaj ich mroczne historie, najbardziej strzeżone sekrety oraz zobacz ich najwspanialsze efekty. Podczas przedstawienia przeżyjesz pełne spektrum emocji od śmiechu poprzez strach czy łzy. Każdy element spektaklu został dopracowany z ogromną starannością tak, aby zadziwić najbardziej wymagających widzów.

ABRAKADABRA

Abrakadabra to familijny show, który dostarczy wam niezapomnianych przeżyć i emocji. Zdumienie, zaskoczenie, niedowierzanie, śmiech oraz dobra zabawa gwarantowane. Przyjdź i zobacz na własne oczy lewitacje, błyskawiczną zamianę miejsc, znikanie, pojawianie czy czytanie w myślach. Doświadcz niemożliwego na własnej skórze i stań się częścią czegoś magicznego. Nie ważne czy masz 5, czy 80 lat Magia jest w każdym z nas i dla każdego z nas. Odkryj ją! 

Abrakadabra spektakl iluzji
Seans spirytystyczny

SEANS

Wierzysz w duchy? Spektakl Seans to próba powrotu do końca XIX wieku, gdy wiara w nie była bardzo silna i popularna. Podczas pokazu widzowie przeżyją fascynującą podróż, która zabierze ich do świata szarlatanów, fałszywych mediów, którzy przekonywali zebranych, że to, czego doświadczają, jest wynikiem ingerencji duchów. Jeżeli masz już dość typowych ich oklepanych rozwiań na imprezę, to spróbuj nowej, jakości pokazu pełnego emocji. Gwarancja dobrej zabawy doprawionej ze szczyptą strachu.

Zamów Swój pokaz już dziś!

Skontaktuj się z nami